Kodėl verta naudoti „Google AdWords“?

Pritraukite tikslinius svetainės lankytojus, būkite pirmi tarp paieškos rezultatų ir padidinkite pardavimus Google Adwords reklamos pagalba.

Reklama Google | Google AdWords – tai reklaminiai skelbimai, kurie rodomi „Google“ paieškos rezultatų dešinėje pusėje arba viršuje, jie kuriamos pagal reklamos užsakovo pasirinktus paieškos žodžius ar frazes. Reklamos užsakovas moka tik tada, kai vartotojas paspaudžia jo skelbimo nuorodą.

"Google Adwords" kampanijos strategija

PIRMAS ŽINGSNIS

Mes išanalizuojame jūsų įmonę bei rinką, kurioje dirbate tirdami jūsų paslaugas, prekes ir išskirtinius bruožus, kurie skiria jus nuo konkurentų. To pasekoje, su jūsų produkto žiniomis ir mūsų skaitmeninės rinkodaros patirtimi sukuriame unikalią, aukščiausios kokybės PPC kampaniją.

ANTRAS ŽINGSNIS

Panaudodami naujausias technologijas, programas bei pasitelkę daugiametę patirtį mes pažadame išrinkti pačius naudingiausius raktažodžius/jų grupes, tokiu būdu pritraukdami kokybiškus vartotojų srautus į jūsų internetinę svetainę.

TREČIAS ŽINGSNIS

Po AdWords reklaminės kampanijos paleidimo (MUP) toliau kasdien dirbame su jūsų reklama. Reguliari raktažodžių kainos ir kokybės analizė leidžia mums suteikti pačius efektyviausius CPC ir CTR sprendimus, tokiu būdu sumažinant kainą ir dar labiau padidinant ROI. Mes esame profesionalūs, aktyvūs ir patyrę. Mes išpildysime Jūsų lūkesčius.